Zwycięstwo na torze Zolder!

Po przerwie wakacyjnej Maciek wrócił do ścigania i zrobił to w fantastycznym stylu wygrywając 24-godzinny wyścig na belgijskim torze Zolder. Maciek, wspólnie z czwórką innych kierowców z zespołu Dreszer Motorsport – Stephane Kox, Peterem Koxem, Josem Mentenem i Dennisem Reterą – dojechał do mety nie tylko na pierwszym miejscu w swojej klasie ale też na świetnym piątym miejscu w klasyfikacji generalnej!
Wyścig ułożył się po myśli Maćka – mimo dopiero czwartego czasu w kwalifikacjach BMW M235i Racing zespołu Dreszer Motorsport dość szybko przesunęło się na drugie miejsce w swojej klasie. Po czterech godzinach ścigania zespół Maćka objął prowadzenie w klasie i nie oddał go do końca wyścigu.
To zwycięstwo ma dla Maćka bardzo duże znaczenie – dzięki niemu zespół Dreszer Motorsport przeskoczył na 2. pozycję w klasyfikacji generalnej cyklu BMW M235i Racing Cup i ma bardzo duże szanse na walkę o triumf w tym pucharze. Kolejny, przedostatni w tym sezonie wyścig tego cyklu odbędzie się 3 października na słynnym torze Spa-Francorchamps w Belgii.