Ważny wyścig Maćka

Ważny wyścig Maćka

Dokładnie o godzinie 12:00 rozpoczyna się ostatnia runda serii wyścigów International Endurance Series – “Hankook 12H Epilog Brno”. Wyścig z udziałem Tarnowianina potrwa do północy. Chodź prognozy zapowiadały desz to obecnie na torze pod Brnem panuje słoneczna pogoda. Temperatura wynosi ok 1° Celsjusza. Maciej Dreszer, startujący samochodem BMW M235i Racing dzięki świetnej postawie we wcześniejszych wyścigach jest już pewny wicemistrzostwa w klasie CUP1, startuje z piątego pola w A5. Zmiennikami tarnowianina będą Michael Schrey i Axel Burghardt.

“Pierwszy wyścig z długodystansowych mistrzostw 24H Series jechałem w styczniu w Dubaju. Dzisiaj to już ostatni, szósty wyścig sezonu” – powiedział Maciej Dreszer.

“Choć mam już zapewniony tytuł wicemistrza, ten wyścig jest dla mnie ogromnie ważny. Jadę dla olbrzymiej społeczności Yanosika, która mi dziś kibicuje i dopinguje. Yanosik Navigation Team to moja nowa sportowa rodzina, w której będę przez następne lata. Dziś będę walczyć o podium dla wszystkich, którym Yanosik pomaga na zatłoczonych polskich drogdrogach” – dodaje Dreszer