Kolejne zwycięstwo Dreszera!

Maciej Dreszer przez cały powoli dobiegający końca sezon prezentował wysoką, równą formę. Już po kilku pierwszych  startach jasne było, że Tarnowianin, ma aspiracje aby znaleźć się w ścisłej, światowej czołówce kierowców wyścigowych. Dziś po raz kolejny Dreszer za kierownicą BMW M235i Racing zwyciężył z rywalami i staną na najwyższym stopniu podium czym udowodnił, że jest w stanie podjąć równą walkę z każdym zawodnikiem. – Jestem szczęśliwy!!! Po 12 godzinach walki w stawce ponad 50 aut wyścigowych i przejechaniu 1535 km (284 okrążeń) na torze w Brnie równo o północy finiszowałem na pierwszym miejscu w klasie BMW CUP1 i na trzecim miejscu w połączonej klasie A5 wraz z mocno tuningownymi BMW M3. Jestem bardzo szczęśliwy z tego zwycięstwa ponieważ spotkał mnie ogromny zaszczyt i zostałem kierowcą Yanosik Navigation Team. To właśnie niedawno zakończony wyścig , w którym walczyłem dla mojej nowej rodziny- olbrzymiej społeczności Yanosika, która bardzo mnie dopinguje i wspiera. dla wszystkich fanów motorsportu mam 2 ciekawostki –  podczas 12 godzinnego wyścigu spaliliśmy 723 litry paliwa, zużyliśmy 36 opon wyścigowych! Nieźle, prawda?  Bardzo dziękuję wszystkim moim fanom za wsparcie i doping! Wierzę, że wspólnie wyjeździmy hektolitry paliwa 😉