Dreszer na stoistu Michelin podczas targów InterCars

Na zaproszenie firmy ‪‎MICHELIN ‬- lidera technologicznego światowej branży opon Maciek będzie gościem specjalnym podczas 15 Targów Inter Cars S.A. na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Z tej okazji Maciek chce zaprezentować Wam 2 wyjątkowe samochody, które mogą sprawić, że jeśli jeszcze nie kochacie motorsportu to prawdopodobnie to zrobicie.
Pierwszy z nich to cywilna wersja ‪‎BMW‬, którym Dreszer w tym sezonie z sukcesami rywalizuję w serii wyścigów ‪BMW M235i Racing Cup‬ oraz w 24-godzinnych wyścigach 24H Series na torach całego świata. Samochód zyskał barwy ‪”‎M”‬ dzięki czemu jeszcze mocniej nawiązuje do swojego „brata”, który grzecznie odpoczywa w boksie serwisowym przed ich kolejnym wyścigiem!
Drugi samochód, a właściwie nie samochód lecz SUPERSAMOCHÓD ‬to McLaren MP4-12C – prawdziwy rarytas, można by rzec humorystycznie „biały kruk polskich dróg”. Pojazd wyposażony w klatkę bezpieczeństwa, posiadający prawie 700 KM i przyspieszający od 0 do 100 km/h w 3,1 sek… McLaren, który będziecie mogli podziwiać wszędzie budzi zachwyt i zainteresowanie. A teraz, dodatkowo specjalnie z okazji wizyty Maćka na PGE Narodowym zyskał bardzo subtelne, pomarańczowe wstawki na karoserii…
W obu prezentowanych samochodach przyczepność, bezpieczeństwo i jeszcze lepsze osiągi zapewniają opony MICHELIN!
Serdecznie zapraszamy w imieniu Maćka i całego teamu Dreszer Motorsport na „PGE Narodowy”. Jeśli macie ochotę poznać Maćka osobiście, pogadać o wyścigach, motoryzacji i osiągach prezentowanych modeli albo po prostu chcecie zobaczyć z bliska te niezwykłe samochody to w najbliższy weekend macie na to najlepszą okazję!
Stanowisko Michelin Polska na którym Maciek będzie do Waszej dyspozycji znajduje się w hali „C”, w sektorze 2.
Targi rozpoczęły się dziś i będą trwały do najbliższej niedzieli (sob. 09:00-16:00, niedz. 09:15:00)
Więcej o targach: http://targi.intercars.com.pl/